Kredyt bez bik nowatorski rozwiązanie dla dłużników

pozyczka na juz
Każda osoba, która chociażby raz w całym swoim życiu miała styczność z agencjami bankowymi z całą pewnością słyszała określenie BIK. Dla sporej liczby kredytobiorców jest to czarna księga dłużników w której to w żadnym razie nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to niedużo informujący skrót wzięty z nomenklatury kretytowej, który zwyczajnemu konsumentowi nic nie mówi. Tym bardziej określenie kredyt bez bik.

W zwięzłym paragrafie postaramy się naszym czytelnikom wyłuszczyć te fundamentalne pojęcia. BIK to Biuro Informacji Kredytowej to jest organizacja, która została zapoczątkowana przez Związek Banków Polskich u zarania lat dziewięćdziesiątych, w krótkim czasieo po naszych przemianach ekonomiczno-ustrojowej. Był to wyraźny krok jaki uczyniły banki tak aby polityka kredytowa była przeprowadzana na zdrowych zasadach. BIK jest to wewnętrzny rejestr informacji do której wejście mają tylko i wyłącznie banki. Trafią do niej adnotacje o tym, iż ubiegamy się o kredyt/pożyczkę, opłacamy lub też nie spłacamy konkretnego kredytu jak też znajduję się tam nasz scoring czyli poziom punktów, które to zdobywamy za poszczególne działania.

Kredyt bez bik jak bez trudności możemy się domyśleć jest to kredyt jaki jesteśmy w stanie uzyskać bez weryfikacji danych znajdujących się w Biurze Informacji Kredytowej. Tego rodzaju usługą są zainteresowane przede wszystkim osoby, które to nie radzą sobie ze zwrotem swoich zobowiązań i dość często mają dostrzegalne spóźnienia. Należy tutaj oznajmić, że tego rodzaju kredyty choć od strony prawnej powinny się określać pożyczkami są oferowane przez podmioty pozabankowe.
PureVolume™ | We’re Listening To You