Kredyt bez bik to idealne rozwiązanie dla każdej zadłużonej osoby


Każda osoba, jaka choć raz w całym swym życiu miała do czynienia z bankami z całą pewnością słyszała sformułowanie BIK. Dla sporej liczby kredytobiorców jest to czarna księga dłużników w której to w żadnym razie nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to mało mówiący skrót zaczerpnięty z terminologii bankowej, który zwyczajnemu użytkownikowi nic nie mówi. Tym bardziej pojęcie kredyt bez bik.

W zwięzłym artykule postaramy się naszym czytelnikom wyłuszczyć te naczelne pojęcia. BIK to Biuro Informacji Kredytowej czyli organizacja, która została stworzona poprzez Związek Banków Polskich na początku lat 90-tych, w krótkim czasieo po naszych przemianach ekonomiczno-ustrojowej. Był to oczywisty krok jaki poczyniły banki żeby polityka kredytowa była przeprowadzana na właściwych zasadach. BIK jest to wewnętrzny rejestr informacji do której wejście mają tylko banki. Przenikają do niej dane o tym, że staramy się o kredyt/pożyczkę, opłacamy lub też nie spłacamy konkretnego zobowiązania jak też znajduję się tam nasz scoring czyli stopień punktów, które to dostajemy za konkretne czynności. Pożyczki pod zastaw nieruchomoÅci - Podzastaw.org

Kredyt bez bik jak bez problemu możemy się domyśleć jest to kredyt jaki możemy osiągnąć bez oceny informacji zawartych w Biurze Informacji Kredytowej. Taką ofertą są zainteresowane przede wszystkim jednostki, które nie radzą sobie ze spłatą swych zadłużeń i bardzo często posiadają widoczne opóźnienia. Należy tutaj oznajmić, że tego typu kredyty choć od strony prawnej powinny się nazywać pożyczkami są dawane przez podmioty pozabankowe.
pozyczki dla zadluzonych